Lütfen Bekleyin...

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Emin Arslan Makina

Hakkımızda


Biz Kimiz?

EMİN ARSLAN MAKİNE şuanda Bursa’da PVC ve ALÜMİNYUM işleme makineleri üreten bir firmadır. Baba ile başlayıp, oğullarla devam eden yaklaşık 54 yıllık bir sanayi birikimi olan deneyim ve tecrübenin sonucudur tüm yapılanlar.

Cumhuriyetin kuruluş yıllarında babayla başlayan metal işleme sanatı ile uğraş ve çalışmalar, 1984’de oğulların ARSLAN JAKAR adı altında Tekstil Makineleri üretimine geçişiyle, makine üreticiliğine dönüştü. Yıllarca tekstil sektörüne Jakarlı Tekstil Makineleri üreten bu organizasyon, 2000 yılından sonra pnömatik sistemler üzerine üretime başladı. Üretmiş olduğu pnömatik sistem parçaları ve piston gruplarıyla, uzun yıllar kapı ve pencere makinesi üreticilerinin makinelerinde kullandıkları pnömatik parçaların üreticisi oldular.

2004 yılında PVC  ve Alüminyum profil işleme makineleri üretimine EMİN ARSLAN MAKİNE adı altında başlayan firma; geçmişin verdiği tecrübelerle, günümüz teknolojisinin bir sentezi olarak faaliyet göstermektedir. CNC Freze ve CNC Torna Tezgahları ile makine parkurunu güçlendirmiş olan firma böylelikle başta Avrupa’nın önde gelen büyük ticaret merkezleri olmak üzere, tüm dünyada PVC İşleme Makineleri sektöründe pazarını büyüten bir oluşum haline gelmiştir.

EMİN ARSLAN MAKİNE’nin amacı; yüksek kalite ve ileri teknolojili donanımlı makineler yapmak, hedefi ise; pencere ve kapı üreticilerine kaliteyi ve teknolojiyi ekonomik satın aldırıp, kalite ve verimli ürün çıktısı sağlamaktır.YÖNETİM KADROMUZCosmetic Surgeon

Stephanie Wosniack


Mauris fermentum tristique laoreet. Etiam sagittis erat quis cursus bibendum. Vestibulum elementum urna interdum velit dapibus, non faucibus sapien auctor. Nunc ullamcorper ultricies dignissim.
Pediatrician

Hellen Lowe


Aliquam egestas, ipsum sed semper placerat, mauris ligula tempus ipsum, quis lacinia dui sem vitae purus. Quisque felis felis, facilisis eu maximus non, luctus ac dui.
Dental surgeon

Emily Washington


Duis ac ultrices felis, quis volutpat ipsum. Aenean augue metus, suscipit non risus quis, malesuada suscipit urna. Nulla facilisi. Donec hendrerit rutrum nibh, id egestas magna sodales a.Yandaki butonu kullanarak bizimle

İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
logo

EMİN ARSLAN MAKİNE şuanda Bursa’da PVC ve ALÜMİNYUM işleme makineleri üreten bir firmadır. Baba ile başlayıp, oğullarla devam eden yaklaşık 54 yıllık bir sanayi birikimi olan deneyim ve tecrübenin sonucudur tüm yapılanlar.

Emin Arslan Makine 2019. Tüm Hakları Saklıdır.